2025 Lexus® NX NX 350

Miles: 12,305VIN: 2T2AGCEZ8SC068561Stock #: CP01596A

List Price:

$48,866

Trade-In Discount:

-$4,000

Sale Price:

$44,866

Vehicle Specification

Body TypeSUV
ConditionUsed
Miles12,305
Engine4 Cylinder Engine
TransmissionAutomatic
DrivetrainAll Wheel Drive
Fuel TypeGasoline
City MPG21
Highway MPG28

• Sunday:Closed
  • Monday:9:00am - 8:00pm
  • Tuesday:9:00am - 8:00pm
  • Wednesday:9:00am - 8:00pm
  • Thursday:9:00am - 8:00pm
  • Friday:9:00am - 6:00pm
  • Saturday:9:00am - 6:00pm

Address and contact information

10801 S 150th St, Papillion, Nebraska 68138

(402) 339-2222

Sale Price

$44,866
1/1

2025 Lexus® NX

NX 350

12,305

miles
  • List Price
    $48,866

  • Trade-In Discount
    -$4,000

  • Sale Price
    $44,866

$686

per month

6.9

% APR

$4,486

Down

72

Months

Get pre-qualified in seconds.